Registreerimine: eelregistreerimine etapile toimub kuni võistlusnädala neljapäeva, 18. augusti kella 17ni e-postiga info@petanque.ee. Võistluspaigas registreerimine ning eelregistreerimise kinnitamine ja osavõtumaksude tasumine kella 9.00 - 9.30.
PAREMUSJÄRJESTUS
Eliit
1. JB - Veiko Proos, Martin Mänd, Roger Viks
2. Keevise 12 - Janek Kiisk, Marko Neemelaik, Harry Kanistik
3. REF - Kaja Proos, Helena-Paula Aava, Merike Aava
4. MÕS - Tarmo Väli, Arvi Palla, Lauri Lään
5. Kent - Margus Limberg, Kalju Olmre, Alar Sinimäe
6. Stuudio 5 - Ly Limberg, Kadri Arunurm, Janika Karus
Amatöörid
1. Ring FM - Aigar Lusbo, Toomas Hoole, Aimar Krevald
2. Trahter - Tõnu Pokker, Gunnar Pokker, Rein Koha
3. Nuustaku - Heino Vahtramäe, Kaarel Tigane, Aarne Steinbach, Boriss Hlussov
4. Anakonda - Helkiv Labbi, Heino Pilv, Illart Majas
5. SK Trio – Karla Purgats, Juhan Neiland, Tõnis Neiland
6. Jõhvi Mikro - Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Tõnu Kapper
7. Kunda SK - Heili Vasser, Vello Vasser, Margus Vasser
8. 112 - Jaan Lüütsepp, Ljudmilla Lüütsepp, Henrik Hansberg
9. ARK - Andres Ringo, Ragnar Kopli, Priit Eljas
10. Mets - Tõnu Haga, Peeter Komissarov, Siim Mets
11. Aida - Heiki Palk, Ene Pilliroog, Robert Pilliroog
12. Mõmmi – Andres Veski, Kristel Neiland, Merilin Neiland
13.-14. AKM - Enn Laanemäe, Avo Tagen, Jaan Joonas
13.-14. Baltika - Marina Fjodorova, Heldur Pilv, Arija Rimbeniece
Mängija osavõtumaks (eelregistreerimisel/kohapeal)
Eliit - 100 kr/150 kr
Amatöörid - 60 kr/100 kr
Eliitklassi mängija peab omama hooajal kehtivat litsentsi, mille saab muretseda võistluspaigast.
Juunioridele (sünd. 1988. a ja hiljem) ja pensionäridele on osavõtumaks 50% (kehtib vaid eelregistreerimisel).
Auhinnad
Vastavalt juhendis toodud väärtusele.
Süsteem
Eliit: üheringiline turniir + 1. finaali, 2.-3. selgitasid teise finalisti, 4.-5. selgitasid teise pronksmedalimängust osavõtja.
Amatöörid: 4 puuli + 1.-8. ja 9.-14. karikas
Kogu muu vajamineva info karikavõistluste kohta leiate siit.
EPKL/Võru SK Küti
EPKLi peasponsorid 2005