-- Talireiting

· Petangiaasta 2003

Uudis 2008 Uudis: Reitinguvõitjad Meelis Münt, Marju Velga ja Tanel Vähk

Petangi suvine hooaeg 2008 Eestis on peaaegu lõppenud ja reitinguvõitjad selgunud.

Tänavu jagus nii üldarvestuses kui naiste arvestuses pinget kuni lõpuni. Kui veel enne viimast reitinguvõistlust juhtis edetabelit Urmas Berkmann (Kärdla PK), siis trio Eesti meistriks tulekuga kindlustas endale lõpuks napi edu Meelis Münt (SK Optima). Vahe kahe esimese vahel jäi minimaalseks, vaid ühepunktiliseks. Üldreitingu kolmas koht kuulub Veiko Proosile (SK Optima).
Naiste arvestuses võitis Marju Velga (SK Optima) edestades teisele kohale tulnud klubikaaslast Katri Aavekukke nelja punktiga. Kolmanda naisena lõpetas hooaja Kadri Arunurm (Maestro PK).
Juunioride hooaja parimana lõpetas ülekaalukalt teisi võites Tanel Vähk (Kohtla-Järve SHK), teine koht läks tema klubikaaslasele Hristo Neilandile ja kolmas koht kuulub Sten Olmrele (Maestro PK).
Reitinguarvestuses sai punkte kokku 131 mängijat.
Ees on veel hooaja viimane võistlus Klubide Karikas, mis toimub Valgas 13. ja 14. septembril. Seal reitingupunkte enam ei jagata.