·
-- Talireiting

· Petangiaasta 2003

Uudis 2006 Uudis: Eesti paarismängumeister selgus Kärdlas

Kärdlas toimunud 16. Eesti paarismängu meistrivõistlused võitsid Toomas Tauk ja Andres Pebre.

Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi ja Tallinna SK Optima segapaar alistas finaalis Tallinna klubide SK Falck ja SK Optima liikmetest koosneva paari Allar Elerand/Gern Koha 13:3. Tauk sai Eesti meistrivõistlustelt esimese, Pebre teise kuldmedali. Pronksmedalid said 24 paari konkurentsis Margus Berkmann (SK Kärdla Petanque) ja Meelis Münt (SK Optima).

Esmakordselt toimunud amatööride paarismängu esivõistlustel kuulus esikoht Keila petangipaarile Priit Koppel/Eve Oidsalu.

Päev pärast Eesti meistrivõistlusi toimunud Hiiumaa karikavõistlustel trios mahtusid 16 võistkonna seas esikolmikusse järgmised võistkonnad: 1. Veiko Proos/Meelis Münt/Margus Berkmann, 2. Margus Limberg/Margo Peebo/Urmas Berkmann, 3. Merike Aava/Marju Velga/Katri Aavekukk.

Pärast seda kui 20st kavas olevast reitinguvõistlusest on toimunud kaheksa juhib reitingutabelit 337 punktiga Merike Aava (SK Optima), 330 punkti on kogunud Ivar Viljaste (Kohtla-Järve SHK) ja 311 punkti Janek Kiisk (Tallinna SK Maestro Petanque). Vähemalt ühe punkti on kirja saanud 180 mängijat.

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad Eesti reitinguturniirid Pirita petangiväljakutel. Laupäeval on seal kavas trioturniirid: XV Eesti meistrivõistlustele lisaks toimuvad ka esimesed Eesti amatööride esivõistlused. Pühapäeval on samas kavas II Falcki karikas paarismängus.