Võistluse nimetus: XVI trio Eesti meistrivõistlused
petangis
Toimumisaeg ja -koht: laupäev, 30. juuni 2007
algusega kell 10; Tallinn, Tornide väljak (Balti jaama
vastas)
Mänguviis: trio (võistkonnas kuni 4
mängijat)
Võistluspäeva
tabelid
(*.xls)
Paremusjärjestus:
1. Roger
Viks/Martin Mänd/Harry Kanistik
2. Margus Berkmann/Meelis Münt/Veiko
Proos
3. Rain Uusküla/Raido Raamat/Andres Pebre
4. Kalju Olmre/Allar
Elerand/Arvi Palla
5. Margus Limberg/Marek Lehis/Margo Peebo
6. Marko
Neemelaik/Ivo Veimen/Erki Hiis
7. Janek Kiisk/Urmas Berkmann/Rainer
Vaga
8. Ly Limberg/Kadri Arunurm/Peeter Kulm
9. Hanno Liiva/Margus
Strööm/Gunnar Hiiu
10. Mihkel Filipenko/Toomas Tatar/Sten Olmre
11. Ivar
Viljaste/Tõnis Neiland/Alar Sinimäe
12. Katri Aavekukk/Marju Velga/Merike
Aava
I etapp, puulid
1. voor: #1. vaba, #2. vs #3.
2. voor: #1. vs 1. vooru võitja - mängu võitja on alagrupi võitja
3. voor: 2. vooru kaotaja vs 1. vooru kaotaja - mängu võitja alagrupi 2., mängu kaotaja alagrupi 3.
A-puul
1. Ivar Viljaste/Tõnis Neiland/Alar Sinimäe
2. Roger Viks/Martin Mänd/Harry Kanistik
3. Margus Berkmann/Meelis Münt/Veiko Proos
4. -
B-puul
1. Rain Uusküla/Raido Raamat/Andres Pebre
2. Kalju Olmre/Allar Elerand/Arvi Palla
3. Hanno Liiva/Margus Strööm/Gunnar Hiiu
C-puul
1. Katri Aavekukk/Marju Velga/Merike Aava
2. Marko Neemelaik/Ivo Veimen/Erki Hiis
3. Janek Kiisk/Urmas Berkmann/Rainer Vaga
4. -
D-puul
1. Mihkel Filipenko/Toomas Tatar/Sten Olmre
2. Margus Limberg/Marek Lehis/Margo Peebo
3. Ly Limberg/Kadri Arunurm/Peeter Kulm
4. -
II etapp, karikaringid
* 1.-8. koht
Veerandfinaalid
1) A-puuli 1. vs D-puuli 2.
2) C-puuli 1. vs B-puuli 2.
3) B-puuli 1. vs C-puuli 2.
4) D-puuli 1. vs A-puuli 2.
Poolfinaalid
1. veerandfinaali võitja vs 2. veerandfinaali võitja
3. veerandfinaali võitja vs 4. veerandfinaali võitja
5.-8. koht
1. veerandfinaali kaotaja vs 2. veerandfinaali kaotaja
3. veerandfinaali kaotaja vs 4. veerandfinaali kaotaja
Kohamängud
1.-2. koht
3.-4. koht
5.-6. koht
7.-8. koht
* 9.-12. koha poolfinaalid
A-puuli 3. vs D-puuli 3.
C-puuli 3. vs B-puuli 3.
Kohamängud
9.-10. koht
11.-12. koht
Registreerimine: kuni 27.06.2007 e-postiga rene@sportiv.ee või telefonil 502 2860.
Registreerunud:
Roger Viks/Martin Mänd/Harry Kanistik
94+100+64=258
Margus Limberg/Marek Lehis/Margo Peebo
95+36+34,5=165,5
Katri Aavekukk/Marju Velga/Merike Aava
41+46+65=152
Kalju Olmre/Allar Elerand/Arvi Palla
70+11+56=137
Janek Kiisk/Urmas Berkmann/Rainer Vaga
96+37,5+0=133,5
Ivar Viljaste/Tõnis Neiland/Alar Sinimäe
70+29+31=130
Ly Limberg/Kadri Arunurm/Peeter Kulm
24+37+55=116
Rain Uusküla/Raido Raamat/Andres Pebre
40+0+66=106
Hanno Liiva/Margus Strööm/Gunnar Hiiu
8,5+36+59=103,5
Mihkel Filipenko/Toomas Tatar/Sten Olmre
34+33+6=73
Margus Berkmann/Meelis Münt/Veiko Proos
4+0+67,5=71,5
Marko Neemelaik/Ivo Veimen/Erki Hiis
1+0+34=35
Korraldaja: SK Falck, Rain Uusküla (564 0990, e–post rain@davincifood.ee)
Korraldamise eest vastutav isik: Rene Kundla (502 2860, e-post rene@sportiv.ee)
Kohtunike ˛ürii: peakohtunik Rain Uusküla (SK Falck);
Veiko Proos (SK Optima) ja Kalju Olmre (Maesto Petanque).
Süsteem: võistkonnad loositakse individuaalse reitingu alusel (seisuga 27.06.2007) puulidesse ning edasi mängitakse karikasüsteemis.
Mänguvorm: ühes võistkonnas mängivad võistlejad peavad olema riietatud ühesugustesse särkidesse. Mängimine lühikestes pükstes on lubatud, kuid jalatsid peavad olema kinnised.
Litsents: mängijatel peab olema kehtiv EPKLi 2007. aasta litsents.
Auhinnad: medalid, mälestustahvlid + eriauhinnad toetajatelt. Auhinnad ka 9. kohale.
Osavõtutasu: 100 krooni mängija kohta.
Toetajad:
Restoran Bakuu
Da Vinci Group
Saku Õlletehase AS
Coca-Cola HBC Eesti
A. le Coq Tartu Õlletehas AS
Red Bull
ViniFood AS
Teede REV 2
SK Falck
Prike AS
Muu info: avatud on väli WC.
EPKL/SK Falck