Sisehooaeg lõppes JMK ülekaaluga
Kuupäev: Pühapäev, aprill 04 @ 22:03:47 EEST
Teema: Uudis 2004

Eesti Petanque'i Klubide Liidu talireitinguvõistluste viimase turniirina peeti nädalavahetusel Tabasalus Lihavõtteturniir, mille võitis tosina võistkonna seas JMK.

Ka kaks nädalat tagasi Tallinnas peetud reitinguturniiri võitnud JMK (Kalju Olmre, Janek Kiisk, Margus Limberg) alistas Tabasalu võistluse finaalis kindlalt 13:2 võistkonna Masin (Tarmo Väli, Margo Peebo, Marko Neemelaik, Erki Hiis).

Kolmanda koha viisid Hiiumaale Urmas Berkmann, Rainer Vaga, Ruudi Väärtnõu. Kärdla võistkond võitis pronksikohtumises 13:5 naiste võistkonna Harpyia (Külli Kariste, Marju Velga, Merike Aava). Poolfinaalid: JMK - Harpyia 13:6, Masin - Kärdla 13:3.

Sisereitingu kokkuvõttes (kuuest võistlusest läks arvesse viis, sh kõik kolm Eesti meistrivõistlust) mahtusid 68 osalenud mehe seas esikuuikusse: 1. Indrek Vaho 72, 2. Rain Uusküla 69, 3. Janek Kiisk 64, 4. Marko Neemelaik 63, 5. Andrus Treiman 62, 6. Tarmo Väli 59 punktiga. Nimetatud kuus kindlustasid endale ka koha maikuus Kärdlas toimuvale Eesti-Soome maavõistlusele. Eelnevalt oli sinna pääsenud Eesti sisemeistriks trios tulnud kolmik Roger Viks/Margo Veskimeister/Raido Raamat.

Naisi osales sisereitinguvõistlustel üheksa ja esikolmikusse mahtusid Eesti naiste koondise liikmed Külli Kariste 33, Merike Aava 32 ja Marju Velga 30 punktiga.