Tabasalu karikaetapi võitis JB
Kuupäev: Laupäev, juuli 17 @ 20:14:03 EEST
Teema: Uudis 2004

Eesti karikavõistlusteketi neljanda, Tabasalus peetud etapi võitis JB - Toomas Tauk/Veiko Proos/Meelis Münt. See tähendab seda, et kõik neli senipeetud etappi on võitnud erinev meeskond. Ees ootab veel neli augustikuiset etappi:  Võrus (1.08), Koerus (8.08), Valastel (21.08) ja Viljandis (28.08).

JB alistas finaalis Darude II (Allar Elerand/Peep Puiestik/Rain Uusküla) 13:8.

3.-4. koha kohtumises alistas Darude (Allan Elerand/Hanno Liiva/Indrek Reiter) 13:10 Cinque (Roger Viks/Martin Mänd/Raido Raamat).

Parima mitte-pealinna võistkonnana oli üldjärjestuses 17 võistkonna seas seitsmes ja amatööride võistkondadest esimene Jõhvi klubi Üks-Teist (Tõnu Kapper/Enno Konsa/Lemmit Toomra), kes amatööride arvestuses oli võidukas teist etappi järjest.

Naistest oli parim Stuudio 5 (Kadri Arunurm/Jaanika Karus/Helena-Paula Aava) ja juunioridest Flora (Sten Olmre/Martin Nurmsaar/Ants Jaakson).

Etapi täieliku paremusjärjestuse leiate siit.

Pildid, mida Angelika Tauk tegi laupäeval leiate siit.

Etapi ajal peetud tulistamisvõistluse võitis Veiko Proos, teine oli Allan Elerand ning 3.-4. kohta jagasid Indrek Reiter ja Lemmit Toomra.

Pühapäeval peetakse Tabasalu karikas paarismängus, kuhu eelregistreerimisel pani kirja 23 võistkonda.